Koło fotograficzne

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, zainteresownych fotografią.

UWAGA !!!

Młodzieżowa Rada Miasta Bielska-Białej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „MIGAWKA 2018”.

Organizatorzy czekają na prace uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych, którzy nie ukończyli 21 lat i nie zajmują się fotografią zawodowo.

Zdjęcia można zgłaszać w następujących kategoriach:
- Portret;
- Ruch;
- Miasto nocą;
- Jednostka w tłumie.

Termin nadsyłania prac upływa 21 maja 2018 r.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się w Sali Sesyjnej Ratusza, 14 czerwca 2018 roku.

Opisane prace powinny być włożone do jednej koperty i złożone w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej (Plac Ratuszowy 1, I piętro, pokój 52, nr tel. 33/497 14 60) z dopiskiem „MIGAWKA 2018” (lub wysłane pocztą).

[pobierz] 7.3 MB sekret-pieknych-zdjec

specjalnie dla młodych fotografików

[pobierz] 0.5 MB migawka-2017---regulamin

regulamin konkursu "MIGAWKA 2017"

grupa uczniów podczas sesji fotograficznej

Sobotę 3 października 2015 uczniowie koła graficzno - komputerowego spędzili w rejonie Dębowca, fotogarfując jesienne uroki krajobrazu naszej oklolicy oraz obiekty mikroprzyrodnicze napotkane na szlaku. Pobrane materiały posłużą nam do obróbki w progarmach graficznych podczas zajęć koła. Przed nami dużo pracy, którą chcemy zwieńczyć wystawą fotagraficzą w naszej szkole.

fotogaleria>>

Konkurs fotograficzny "Migawka" jest organizowany przez Młodzieżowa Radę Miasta w Bielsku-Białej. W tym roku odbyła się 11 edycja tego konkursu, a uczestnicy nadsyłali zdjęcia w 4 kategoriach: Street art/street photo, Pejzaż, Człowiek, Fotomontaż. Zdjęcia były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Na konkurs nadesłano 457 zdjęć wykonanych przez 97 młodych fotografów.

Miło nam powiadomić wszystkich, że nasza uczennica Aleksandra Karasek z klasy 4a, w swojej kategorii wiekowej zajęła 3 miejsce na szczeblu miejskim.

Gratululemy :)

Prace dzieci z Koła  :)