Koło fotograficzne

Regulamin Konkursu
MIGAWKA 2017

Organizator: Młodzieżowa Rada Miasta Bielska – Białej

1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, którzy nie ukończyli 20 lat i nie zajmują się fotografią zawodowo.

2. Osoby niepełnoletnie dołączają do prac pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w Konkursie. Jednocześnie rodzice lub opiekunowie podpisują wraz z biorącym udział w Konkursie oświadczenie o akceptacji Regulaminu konkursu.

Konkurs obejmuje cztery kategorie:
- Przyroda w mieście
- Portret
- Miejskie detale
- Fotomontaż.

[pobierz] 7.3 MB sekret-pieknych-zdjec

specjalnie dla młodych fotografików

[pobierz] 0.5 MB migawka-2017---regulamin

regulamin konkursu "MIGAWKA 2017"

grupa uczniów podczas sesji fotograficznej

Sobotę 3 października 2015 uczniowie koła graficzno - komputerowego spędzili w rejonie Dębowca, fotogarfując jesienne uroki krajobrazu naszej oklolicy oraz obiekty mikroprzyrodnicze napotkane na szlaku. Pobrane materiały posłużą nam do obróbki w progarmach graficznych podczas zajęć koła. Przed nami dużo pracy, którą chcemy zwieńczyć wystawą fotagraficzą w naszej szkole.

fotogaleria>>

Konkurs fotograficzny "Migawka" jest organizowany przez Młodzieżowa Radę Miasta w Bielsku-Białej. W tym roku odbyła się 11 edycja tego konkursu, a uczestnicy nadsyłali zdjęcia w 4 kategoriach: Street art/street photo, Pejzaż, Człowiek, Fotomontaż. Zdjęcia były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Na konkurs nadesłano 457 zdjęć wykonanych przez 97 młodych fotografów.

Miło nam powiadomić wszystkich, że nasza uczennica Aleksandra Karasek z klasy 4a, w swojej kategorii wiekowej zajęła 3 miejsce na szczeblu miejskim.

Gratululemy :)

Prace dzieci z Koła  :)