Matematyka


MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2017
Klasa 2
PYC JAN - wynik bardzo dobry
CIEŚLAWSKI PAWEŁ – wyróżnienie
WOŹNIAK AMELIA - wyróżniony
ŚLEZIAK EMILIA - wyróżnienie
DZIERGAS HANNA - wyróżnienie
Klasa 3
ZIĘBA FILIP - wyróżnienie
PUPAR FILIP - wyróżnienie
Klasa 4
MARSZAŁEK JULIA - wyróżnienie
Klasa5
PODLIPNY WIKTORIA - wyróżnienie
GŁÓWKA JAROSŁAW - wyróżnienie
LEGUN TOMASZ - wyróżnienie
Klasa 6
GAWLAS ALEKSANDRA - wyróżnienie
Gratulujemy

X SZKOLNY

KONKURS MATEMATYCZNY 2017
„Myślenie zawsze jest w cenie”.

 

 

 

 

 

KLASA 4
I - Julia Marszałek 4a
II – Tymoteusz Fijak 4a
III – Krzysztof Kania 4b
Benedykt Wąsik 4b
wyróżnienie:
Jakub Adamczyk 4a
Mitko Maciej 4b
Mynarska Maja 4a

KLASA 5
I - Mateusz Kociołek 5b
II – Tycjan Szafran 5b
III – Gierlasiński Aksel 5a
Tomasz Legun 5b
wyróżnienie:
Bucior Stanisław 5a
Gil Jakub 5a
Pezda Michał 5b
Płachecka Marta 5b
Podlipny Wiktoria 5a

KLASA 6
I - Aleksandra Gawlas 6b
II – Maciej Stolarczyk 6b
III – Kamil Graca 6a
wyróżnienie:
Antoni Kalita 6b
Franciszek Romik 6a

 

 

SZKOLNY KONKURS

MISTRZ RACHUNKÓW 2015/2016

 

 

 

 

KLASA 4

I – Wiktoria Podlipny

II – Tomasz Legun

III- Mateusz Kociołek

Wyróżnienie: Adrian Kamiński

Marcel Bryzek

 

KLASA 5

I – Kamil Graca

II – Kacper Nowak

III- Aleksandra Gawlas

Zuzanna Zachara

Wyróżnienie: Kamil Wandzel

Antoni Kalita

 

KLASA 6

I – Jakub Fulara

II – Igor Karcz-Kisiołek

III – Kacper Cecherz

Wyróżnienie: Maja Kret

Emilia Skrzypek

nasi nagrodzeni

Podsumowaliśmy już  IX Konkurs Matematyczny 

"MYŚLENIE ZAWSZE JEST W CENIE".

Oto nasi Uczniowie - nagrodzeni i wyróżnieni.

KANGUR MATEMATYCZNY 2016

Wynik BARDZO DOBRY uzyskali:
FILIP ZIĘBA – kl. 2
MARSZAŁEK JULIA – kl. 3
ADAMCZYK JAKUB – kl. 3

WYRÓŻNIENIE uzyskali :
RURKA NADIA – kl. 2
PONIŃSKI ALEKSANDER - kl. 3
MYNARSKA MAJA – kl. 3
RYCHTA KACPER – kl. 3
PODLIPNY WIKTORIA - kl. 4
LEGUN TOMASZ – kl. 4
KARCZ-KISIOŁEK IGOR – kl. 6
FULARA JAKUB – kl. 6

GRATULACJE :) :) :)

 

 

 

próba pamięci - liczy się czas...
próba pamięci - liczy się czas...


W naszej szkole odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (World Multiplication Table Day - WMTDay) to bezpłatna akcja edukacyjna. Odbywa się w ostatni piątek września. W tym roku – 25 września szkoły z różnych stron świata  uczestniczyły w wydarzeniu.

Jaki jest cel akcji?
Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

fotogaleria>>

MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA 2015

KLASA 4
Dziergas Karol
Kamiński Adrian
Kołodziejczyk Monika
Kruliczak Jakub
Legun Tomasz
Podlipny Wiktoria
Strauch Grzegorz

 

KLASA 5
Gawlas Aleksandra
Graca Kamil
Nowak Kacper
Pieronkiewicz Jakub
Szczerbaniewicz Michalina
Zachara Zuzanna

 

KLASA 6
Boruń Alicja
Chrzan Oliwia
Gradowska Maja
Karcz-Kisiołek Igor
Kluczny Lilla
Kowalska Julia
Kret Maja
Kukiz Emilia
Niemiec Kinga
Patora Agata
Ryszka Łukasz
Skrzypek Emilia

Laureaci z SP-25
Laureaci z SP-25

Na zdjęciu nasi Laureaci konkursów przedmiotowych:

 

Maciej Mleczko (z matematyki), Patryk Oślizło-Zaporowski (z matematyki), Michalina Ruśniok (z języka polskiego)   

 

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny


Maciej Mleczko – wynik bardzo dobry
Marszałek Julia – wyróżnienie
Mynarska Maja – wyróżnienie
Legun Tomasz – wyróżnienie
Gryboś Jan – wyróżnienie
Bryzek Marcel – wyróżnienie
Strauch Grzegorz – wyróżnienie
Nowak Kacper - wyróżnienie
Kret Maja – wyróżnienie
Igor Karcz Kisiołek – wyróżnienie
Karolina Czarnik – wyróżnienie
Patryk Oślizło Zaporowski - wyróżnienie

 

 

MISTRZ RACHUNKÓW PAMIĘCIOWYCH 2015

KLASA 4
I - Kacper Nowak
II - Marek Bachowski
Aleksandra Gawlas
III – Natalia Kurczuk
Wojciech Pierzak

KLASA 5
I – Igor Karcz Kisiołek
II – Maja Gradowska
III – Kacper Cecherz
Jakub Fulara

KLASA 6
I – Maciej Mleczko
Patryk Oślizło Zaporowski
II – Błażej Kwaśniewski
III – Natalia Czech


LAUREATAMI Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z MATEMATYKI
dla uczniów szkół podstawowych zostali:
Maciej Mleczko
Patryk Oślizło-Zaporowski


LAUREATEM XIII Konkursu Matematycznego im. Stefana Banacha został:
Patryk Oślizło-Zaporowski


Do III etapu Konkursu Przedmiotowego z MATEMATYKI dla uczniów szkół podstawowych zakwalifikowali się:
Maciej Mleczko kl. 6a
Patryk Oślizło-Zaporowski kl. 6a


Do Finału XIII Konkursu Matematycznego im. Stefana Banacha zakwalifikował się:
Patryk Oślizło-Zaporowski kl. 6a.


„Myślenie zawsze jest w cenie” 2015


KLASA 4
I – Kacper Nowak 4a
II – Anna Talik 4a
Zuzanna Zachara 4b
III – Tamara Berdarich 4a
Amelia Pupar 4a
Roksana Ślęzak 4a
Marcin Wykręt 4a


KLASA 5
I – Jakub Fulara 5b
II – Maja Kret 5b
III – Igor Karcz-Kisiołek 5a
Wyróżnienie: Maja Gradowska 5a
Kornelia Jędrzejczak 5a
Kacper Cecherz 5b
Tomasz Jurczyk 5b


KLASA 6
I – Maciej Mleczko 6a
Patryk Oślizło-Zaporowski 6a
II – Jan Karasek 6a
III – Błażej Kwaśniewski 6a
Przemysław Kajdas 6b
Wyróżnienie: Aleksandra Jarosz 6a
Klaudia Suszek 6a
Tymoteusz Krysta 6b


Do drugiego etapu
Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Matematyki
dla uczniów szkół podstawowych
województwa śląskiego
w roku szkolnym 2014/2015
zakwalifikowali się:
Maciej Mleczko kl. 6a
Patryk Oślizło-Zaporowski kl. 6a


Mistrz rachunków M – 1
Najlepszy wynik uzyskali:
- Rafał Czerwiakowski 6b
- Przemysław Kajdas 6b
- Maciej Mleczko 6a
- Patryk Oślizło-Zaporowski 6a
- Agata Patora 5a
- Kacper Cecherz 5b
- Jakub Fulara 5b
Najlepszy wynik uzyskała klasa 6a