Projekt "Oszczędzamy energię"

Aktualności

Uczniowie klas 4-5, w tym roku szkolnym wykonali na zajęciach koła ekologicznego trzy instrukcje dotyczące:

wietrzenia sal,

ogrzewania pomieszczeń,

i obsługi urządzeń elektrycznych.

Zajęliśmy się też alternatywnymi źródłami energii, jakim są

ogniwa słoneczne oraz ich najwyższa efektywność i zastosowanie.

Uczniowie, którzy wykonali pracę to:

Ania Stasicka kl.4a

Kuba Rosiński kl.4a

Aksel Gierlasiński kl. 5a

Natalia Wandzel kl.5b

Adrian Kamiński kl. 5b

Maksym Smoliak kl.6b

Euronet 50/50
18.06.2016

Aktualności

Podsumowaliśmy czas pracy nad projektem. Zwieńczeniem było czerwcowe spotkanie uczniów klas 4-6 i ich prezentacje. Klasy prezentowały się w kategorii: plakat ekologiczny dotyczący oszczędzania energii oraz krótka scenka poruszjąca zagadnienie uświadomienia potrzeby oszczędzania energii. Kilka fotek z tego spotkania umieszczamy poniżej.

02.02.2016

Projekt "Oszczędzamy energię"

Nasza szkoła od lat uczestniczy w projektach, imprezach i konkursach o charakterze ekologicznym. Obecnie przystępujemy do projektu EURONET 50/50,

04.02.2016

Kodeks Ucznia Energooszczędnego

1. W ciągu dnia korzystaj ze światła słonecznego (odsłaniaj zasłony, rolety), wyłączaj oświetlenie, gdy wychodzisz z pomieszczenia.