Sport w szkole

Boisko i plac zabaw
Boisko szkolne

Przy naszej szkole zostały oddane do użytku nowe boisko wielofunkcyjne oraz plac zabaw.

Boisko posiada nawierzchnię poliuretanową o wymiarach 22 na 44 m oraz piłkochwyty o wysokości od 4 do 6 m. Wyposażone jest w bramki do gry w piłkę ręczną i urządzenia do gry w siatkówkę oraz w koszykówkę. Dojście do boiska zapewniają schody terenowe. Dodatkowo, obok boiska, powstała także 60-metrowa bieżnia z czterema torami oraz skocznia do skoku w dal.

Atrakcyjny plac zabaw dla dzieci podobnie jak boisko, to  obiekt, który powstał w ramach realizowanego od 2009 roku programu "Radosna Szkoła". Ze względu na powierzchnię oraz dużą liczbę urządzeń jest on zaliczany do tzw. dużych placów.

Najlepsi z najlepszych

Wielki sukces szkolnej drużyny koszykówki !!!

26.01. 2013r. wspaniali uczniowie reprezentujący naszą placówkę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zdobyli po raz pierwszy w historii szkoły - ZŁOTY MEDAL w piłce koszykowej.

Oto oni: Sebastian Kasperlik, Adrian Błeszyński, Wojciech Wójcik, Dawid Łabuda, Mateusz Szczotka, Kacper Tomiczek, Jakub Byrdy, Damian Chmielowski, Sebastian Barski, Jarosław Zoń, Jan Spataro, Kacper Spratek, Borys Rosiewicz, Patryk Oślizło-Zaporowski, Maciej Mleczko.

fotogaleria z meczu finałowego>>

A tak to się skończyło...

Nasi chłopcy w akcji rok 2012