Przejdź do treści Przejdź do menu

KĄCIK NAUKI ZDALNEJ : ŚWIETLICA, BIBLIOTEKA, EMOCJEW związku z nadchodzącą nową porą roku, razem z Małym Samorządem ogłaszamy 
22 grudnia GRANATOWYM DNIEM! 

Dlatego proszę o wykonanie w tym tygodniu pracy plastycznej związanej właśnie z tym tematem: "Grudniowa noc ".


Bardzo proszę o zrobienie zdjęcia wykonanej przez Was pracy i przysłanie jej przez wiadomości na adres Doroty Hajduk lub Aleksandry Stanaszek. Termin przesłania pracy: 18 grudnia. Posyłam parę propozycji, które może pozwolą Was zainspirować.

Inspiracją niech bedzie także wiersz: "Grudniowa noc"

Noc zimowa nad Polską,
Ciemna nocka grudniowa.
Od Szczecina po Krosno
Wszystko w lodu okowach.
Śnieg zasypał nam okna,
Dźwięczą dzwonki u sanek,
Noc nad Polską głęboka
I daleko poranek.

 

Grudniowa piękna noc z kolędą przyszła do nas.

Grudniowa piękna noc przez ludzi wymarzona.

I wokół cały świat pierzynką otuliła.

Zmieniła w bajkę sad i gwiazdy zapaliła.

Dodatkowo jeszcze dam Wam parę propozycji prac plastycznych związanych ze zbliżającymi się świętami.

Świąteczne propozycje - zajrzyj TUTAJ

Pozdrawiam.

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów z klas 1-3 do wzięcia udziału w 3 edycji szkolnego konkursu plastycznego pt. "Ozdoba Choinkowa".


Ozdoba choinkowa może być wykonana z różnych materiałów np. papieru. włóczki, masy solnej, modeliny, makaronu itp.


Pracę należy wykonać do 18 stycznia 2021 roku i wysłać zdjęcie ozdoby na Mobidziennik (zakładka WIADOMOŚCI - na nazwisko nauczyciela Szafran Urszula). 


Zwycięzcom zostaną wręczone nagrody po powrocie do szkoły. Wszystkie prace będą prezentowane również  na szkolnej stronie internetowej w zakładce KĄCIK ŚWIETLICY. 


SERDECZNIE ZAPRASZAM.

Drodzy uczniowie klas I - IIIZachęcamy Was do wzięcia udziału w przeglądzie kolęd i pastorałek w dniach 21, 22 grudnia 2020 roku. Prosimy o przygotowanie wybranej kolędy lub pastorałki. Prezentacja odbędzie się poprzez platformę Teams podczas zajęć lekcyjnych. Serdecznie zapraszamy do udziału. 
KSZTAŁCENIE NA ODLEGŁOŚĆWychowawcy świetlicy,  Panie: Urszula Szafran, Dorota Hajduk, Edyta Pawłowska,  Katarzyna Zabrocka, Grażyna Żyłą oraz Pan Marek Zmełty a także pracownicy biblioteki: Panie Katarzyna Karcz i Sylwia Dubiel,  przygotowują i przesyłają materiały dla uczniów zainteresowanych wykonywaniem dodatkowych zadań.

Materiały te zawierają treści związane z aktualną porą roku, świętami okolicznościowymi i są dopasowane do możliwości i wiadomości dzieci. Umożliwiają one rozwijanie zainteresowań i doskonalenie umiejętności, które uczniowie już posiadają. 

Są podzielone na trzy grupy w ramach klas młodszych, dla pierwszoklasistów, drugoklasistów i trzecioklasistów.