Ogłoszenia/Konkursy

OGŁOSZENIA!

Zbiórka zabawek dla szpitala pediatrycznego i domów dziecka w Bielsku-Białej

Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w akcję „Zamień pluszaka w strażaka” organizowaną przez
Ochotniczą Straż Pożarną Bestwina.

Do wtorku 28.09.2021 r. można przynosić do szkoły: pluszaki, lalki (wyprane), klocki, puzzle (kompletne) i inne zabawki,
które zostaną przewiezione do jednostki OSP Bestwina, skąd 6 grudnia trafią do podopiecznych szpitala pediatrycznego w Bielsku-Białej
oraz do okolicznych domów dziecka.

Zabawki zbierane będą w salach lekcyjnych, a każdy uczeń biorący udział w zbiórce proszony jest o przekazanie kartki z imieniem, nazwiskiem i nazwą zabawki do wychowawcy.

We wtorek rano uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu odbiorą z klas zebrane materiały.

Szkolne Koło Wolontariatu

ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Przyroda w jesiennej odsłonie". Szczegóły na plakacie.

Dorota Hajduk

Edyta Pawłowska

PODZIĘKOWANIE ZA ZBIÓRKĘ NAKRĘTEK

UZYSKANE  ŚRODKI  POMOGĄ  W  LECZENIU I  REHABILITACJI  DZIESIECIOLETNIEGO PIOTRUSIA CAPUTY.
PIOTRUŚ URODZIŁ SIĘ Z PRZEPUKLINĄ OPONOWO-MÓZGOWĄ ORAZ ZESPOŁEM WAD MNOGICH. UNIEMOŻLIWIA ONA PRAWIDŁOWY ROZWÓJ PSYCHORUCHOWY, WYMAGA NIEUSTANNEJ OPIEKI W TYM WIELU SPECJALISTÓW LEKARZY ORAZ REHABILITACJI.

WSZYSTKIM ZA OKAZANĄ POMOC  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Przekaż 1% podatku Piotrusiowi

Wpisując w odpowiednie rubryki rocznego rozliczenia PIT : Nr KRS 0000121785,

a w rubryce „wnioskowana kwota” wpisać 1% Państwa podatku oraz w rubryce „Informacje uzupełniające” Piotr Caputa. Urząd Skarbowy prześle pieniądze do Fundacji na subkonto Piotra.

Fundacja Dla Dzieci „Dar Serca” ul. Powstańców Śląskich 6  43–300 Bielsko – Biała jest organizacją pożytku publicznego. Fundacja udostępnia konto: ING Bank Śląski Oddział Regionalny Bielsko – Biała nr r-ku 49 1050 1070 1000 0022 6906 4552 hasło „Piotr Caputa” do wpłat darowizn.