Samorząd uczniowski - klasy 1-3

Co słychać w naszej szkole:)

Mały Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie klas I-III.  W roku szkolnym 2021/22 opiekę nad  "Małym Samorządem" sprawują Panie J.Janik, D.Piotrowicz i R.Oleksy-Schabikowska. Zachęcamy wszystkie dzieci do współpracy. Czekamy na Wasze pomysły i propozycje, tak,  aby nauka i zabawa ze sobą współgrały, a każdy dzień w naszej szkole dawał  możliwość indywidualnego rozwoju  każdego dziecka poprzez odkrywanie, przeżywanie, rozwijanie zainteresowań. Życzymy wszystkim dzieciom z klas I-III wielu radości, chęci do nauki,  wytrwałości w dążeniu do celu oraz spełnienia marzeń szkolnych. Mamy propozycje wielu konkursów plastycznych i literackich.  Na uczestników czekają oczywiście nagrody:)