100-lecie urodzin Jana Pawła II

20-05-2020 19:15 Formacja

18 maja obchodziliśmy setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Cała Polska przygotowywała się do tej uroczystości wiele miesięcy i chociaż okoliczności pokrzyżowały plany, to każdy w miarę możliwości chciał wyrazić wdzięczność i szacunek Wielkiemu Polakowi. My również nie mogliśmy wspólnie Świętować tej uroczystości.

W ramach lekcji religii uczniowie naszej szkoły poznali drogę do świętości Karola Wojtyły. Wyrazem wdzięczności za życie Wielkiego Polaka są przesłane przez uczniów piękne prace plastyczne i teksty literackie.

A tak świętego Jana Pawła II  widzą dzieci z klas młodszych.