Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

12-11-2023 10:20 Samorząd Szkoły

15 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 105 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Program przygotowany przez uczniów klas szóstych i siódmych nosił tytuł "Pociąg do wolności".


      W programie zostały zaprezentowane kolejne "stacje", przez które musiał ten pociąg przejechać żeby po 123 latach niewoli zatrzymać się  11  listopada 1918 roku na przystanku NIEPODLEGŁOŚĆ.

     Zostały przypomniane wydarzenia , które doprowadziły nasz kraj do upadku, następnie czas powstań narodowych i w końcu czasy I wojny światowej, które przyniosły nam upragnioną wolność.