7 kwietnia - Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia, który jest także dniem wszystkich Pracowników Ochrony Zdrowia!

Dzisiaj, kiedy na świecie rozwija się epidemia koronawirusa, w sposób szczególny dziękujemy Im : Lekarzom, Ratownikom Medycznym, Pielęgniarkom, Laborantom, Salowym, Pracownikom Administracyjnym, Wolontariuszom i Wszystkim, którzy ratują, leczą, opiekują się, dbają o nasze zdrowie, dając Nadzieję!

Składamy Wam podziękowania za trud, poświęcenie, zaangażowanie oraz każdy najdrobniejszy gest dobroci i życzliwości.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 25 są świadomi ważnej roli pracowników medycznych w walce z chorobą.

Przyłączyli się do akcji #BrawaDlaWas, piszą życzenia i listy.

Wiemy, że jesteście Bohaterami!

Dzieci z klas młodszych także przyłączyły się do tej wyjątkowej akcji. Już teraz prezentujemy kilka kartek świątecznych z życzeniami skierowanymi do Wszystkich, którzy dbają o nasze zdrowie i życie.

Podziwiamy Waszą odwagę.

Dziękujemy!!!