Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Akcja Samorządu Uczniowskiego - "Podziel się słodyczami na Święta"

16-12-2022 12:10 Samorząd Szkoły

Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w akcji "Podziel się słodyczami na Święta" - zbiórka łakoci dla seniorów z domów pomocy społecznej.

Prosimy o przynoszenie do biblioteki szkolnej słodyczy: miękkich - ciastek, wafelków, paluszków, chrupek kukurydzianych, cukierków - pomadek czekoladowych, czekolad, a także soków owoców
w kartonach czy innych smakołyków.

Zapraszamy do udziału w akcji !

Sylwia Dubiel opiekun SU