Ballada o niemarnowaniu jedzenia!

04-12-2019 15:56 Profilaktyka

Chcecie bajki? Oto bajka. A właściwie nie bajka, tylko „Ballada o niemarnowaniu”. Czego? Żywności oczywiście!

Jak pokazują badania i codzienne obserwacje, problem nieprawidłowych nawyków żywieniowych ujawnia się w momencie, gdy dzieci stają przed samodzielnym wyborem – w kuchni, sklepie czy szkolnym bufecie. Odpowiedzią na ten problem jest program edukacyjny „Od uprawy do potrawy”, który przygotowuje młodych konsumentów do podejmowania jak najlepszych wyborów.

Uczniowie klasy 3a wzięli udział w konkursie nt. niemarnowania jedzenia. Zorganizowali wiele działań, a efekty ich pracy obejrzyjcie sami.

Ballada - Kliknij tutaj:)