Bezpieczne i udane wakacje

26-06-2020 8:00 Samorząd SzkołyWakacje tuż, tuż.... Wszyscy czekamy na nie z utęsknieniem. Już planujemy, co będziemy robić. Nie zapominajcie jednak proszę, o zasadach bezpieczeństwa, abyśmy w przyszłym roku szkolnym mogli się spotkać zdrowi i wypoczęci.

Wszystkie rady i zasady bezpiecznego zachowania podczas wakacji przekazali Wam już wychowawcy, ale .... ostrożności nigdy za wiele. Poniżej możecie obejrzeć prezentację "Bezpieczne wakacje" przygotowaną w ramach Ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców".Prezentacja "Bezpieczne wakacje" - kliknij tutajDrugoklasiści napisali kilka rymowanych zasad dotyczących bezpiecznego zachowania podczas wakacji. Zachęcamy wszystkich do przeczytania. Jeśli macie jakieś swoje pomysły - przysyłajcie:)


Rymowane zasady bezpieczeństwa! - TUTAJ


A tutaj kilka rysunków przedstawiających powyższe zasady, 

w wykonaniu trzecioklasistów:
Nasi uczniowie  mają wiele wspaniałych pomysłów na to, gdzie i jak spędzić najbliższe tygodnie. Oby ich i Wasze marzenia się spełniły.

Życzymy słonecznych i pełnych radości WAKACJI !!!
Do zobaczenia w roku szkolnym 2020/21