Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Chłopaka w SP-25Drodzy Koledzy,

z okazji Waszego święta.

Życzymy, żeby Wasze buzie

były zawsze uśmiechnięte:)

Żeby promienna radość 

nigdy Was nie opuszczała.

Aby każda dziewczyna

chętnie się z Wami śmiała.

Bawcie się z nami, 

uczcie, rozmawiajcie,

Nigdy się z nami nie kłóćcie,

tylko fajnie wygłupiajcie.

A na koniec Wam życzymy,

byście zawsze z nami byli.

Żebyście nie tylko nasze,

ale wszystkich serca zdobyli.


Dziewczyny z 3b


Dzisiejszy Dzień Chłopaka udowodnił, że we wszystkich klasach są  tylko PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI! Tak prezentowali się "wąsaci" drugoklasiści:)
Mali mężczyźni z certyfikatami "Super Chłopaka":)

 


O swoich kolegach nie zapomniały także dziewczynki z klas trzecich, wręczając im piórniczki wypełnione miłymi  i słodkimi drobiazgami. Uczennice z 3a postawiły na sport ofiarowując swoim chłopakom - skakanki.  

Dzień Chłopaka w klasie 1a przygotowywany był od kilku dni. Najpierw dziewczęce narady, potem burza mózgów dotycząca prezentów. I jeszcze coś słodkiego. Na koniec niebanalne życzenia. Oczywiście odpowiedni strój i można było przystąpić do obchodów. Nasi Super Bohaterowie nie pozostali dłużni i również wręczyli Damom małe „co nieco”. Zdjęcia uwieczniły całość.
Dziewczyny z 4a zrobiły niespodzianki dla chłopaków w postaci Prince Polo i odlotowego długopisu.Uczennice z klasy 7c także nie zapomniały w dniu dzisiejszym o swoich kolegach z klasy i przygotowały chłopakom słodki poczęstunek z okazji Dnia Chłopaka.