Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Kobiet w kl. I-III

08-03-2022 20:32 Mały Samorząd Uczniowski

„Dzień Kobiet, Dzień Kobiet                                       

niech każdy się dowie,     

że dzisiaj święto dziewczynek…”

Dzień Kobiet- jak co roku 8 marca -był wyjątkowy. Nasi chłopcy nie zapomnieli i już od rana w szkole składali życzenia, wręczali kwiaty, śpiewali sto lat oraz częstowali słodkimi rarytasami dziewczynki. Dziękujemy!!!