Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień na zielono i bez plecaka

24-03-2022 14:25 Samorząd Szkoły

W naszej szkole wiosnę przywitaliśmy na wesoło i zielono. Uczniowie ubrali się w wiosenne kolory
i wzięli udział w Dniu bez plecaka. Przynieśli swoje książki i zeszyty we wszystkim, co mieli pod ręką. Były walizki, wiaderka, reklamówki, miski, klatki... byle nie plecak. Uczciliśmy pierwszy dzień wiosny
i weszliśmy w te piękne, słoneczne dni z dobrym humorem.
Dziękujemy za Waszą inwencję i chęć zabawy.