Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień postaci z bajek

16-10-2020 9:35 Samorząd SzkołyDzień postaci z bajek w klasach 4-8


Październik jest miesiącem bibliotek szkolnych. Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najlepsze przebranie za bohatera z ulubionej bajki.

Uczniowie klas 4-8 chętnie wzięli udział w tej  zabawie. Najciekawszy strój zaprezentowała Hania z klasy 4b, która wcieliła się w postać Pocahontas.Gratulujemy!

Poniżej przedstawiamy bajkowe postacie w wykonaniu uczniów klas 4-8.