Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Egzamin ósmoklasisty 2024

14-05-2024 17:18 Samorząd Szkoły

14 maja 2024 roku osiemnaścioro uczniów SP 25 przystąpiło do egzaminu z języka polskiego. Egzamin składał się z zadań sprawdzających wiedzę i umiejętności w czterech kategoriach: kształcenie literackie i kulturowe, kształcenie językowe, tworzenie wypowiedzi oraz samokształcenie. Temat wypracowania dotyczył pomagania. Lekturą przewodnią były "Kamienie na szaniec".
W kolejnych dniach uczniowie będą się zmagać z zadaniami z matematyki i języka angielskiego. 

Trzymamy kciuki za ich wyniki!