Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

„Jak gry poprawiają naszą pamięć i koncentrację?”

14 grudnia odbyły się w świetlicy zajęcia rozwijające zainteresowania pod hasłem „Jak gry poprawiają naszą pamięć i koncentrację?”

Na świetlicowych stolikach zagościły „Sen”, „Miszmasz!”, „Smoki”, „Pictureka”, „Dobble” i inne gry,
które wymagają od nas niezwykłego skupienia, refleksu i podejmowania szybkich decyzji.

Gry przede wszystkim bawią, ale przy okazji uczą opanowania, radzenia sobie z emocjami
oraz przestrzegania zasad.

Edyta Pawłowska