Jesień

Spróbuj pokochać jesień
z niesamowitymi urokami
Spójrz ile piękna niesie
obdarzając cię nowymi dniami.

Kolorowo jak wiosną
barwne liście ostatki zieleni
Dadzą chwilę radosną
twą szarość życia mogą odmienić.

Wieczór szybciej nastaje
słońce też znika szybciej niż latem
Lecz nowe czy nie daje
chwile spokoju skorzystaj zatem.

Tadeusz Karasiewicz

W naszej szkole jesień zawitała na dobre :) Nasi uczniowie zawsze z zaangażowaniem i ochotą biorą udział w przeróżnych zajęciach przygotowanych przez wychowawców świetlicy tworząc prawdziwe arcydzieła ;)
Zapraszamy do obejrzenia efektów ich prac w galerii.

Prowadzimy również zajęcia taneczne :)

10 października - Światowy Dzień Drzewa

11 października - Międzynarodowy Dzień Dziewczynek