JESIENNE ALBUMY LIŚCI W KLASIE 2 A

23-11-2023 16:54 Mały Samorząd Uczniowski

Uczniowie klasy 2 a potrafią rozpoznawać wiele gatunków drzew liściastych i iglastych.
Zaprezentowali to, przygotowując jedyne w swoim rodzaju albumy liści.

Najpierw z zapałem poszukiwali najpiękniejszych okazów, mieniących się wspaniałymi, jesiennymi barwami. Następnie cierpliwie czekali, aż liście pięknie się zasuszą, wsunięte pomiędzy strony gazet, czy starych książek. Aż w końcu, wkleili je i opisali na stronach własnoręcznie wykonanych albumów.

Jak widać na zdjęciach, warto było włożyć tyle wysiłku w ten projekt. Wszyscy z dumą prezentowali
w klasie swoje wytwory.