Kolorowy tydzień - zabaw się!

02-02-2023 18:05 Samorząd Szkoły

W dniach 6 - 10.02.2023 r. Samorząd Uczniowski organizuje zabawę pod hasłem
"KOLOROWY TYDZIEŃ". Codziennie ubieramy się w inny wybrany kolor ubrania.
Przedstawiciele SU będą każdego dnia odwiedzać wszystkie klasy i zliczać przebrane osoby.
Inicjatywa ma za zadanie umilić nam kolejne dni w szkole.
Czas pokazać , która klasa w naszej szkole potrafi najlepiej i najefektowniej współdziałać.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zabawie.

Sylwia Dubiel opiekun SU

Rozpiska kolorów: