Konkurs Mieszkam w Beskidach

06-06-2022 16:00 Twórczość dziecięca

W tym roku szkolnym możemy się poszczycić kolejnymi laureatami MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "MIESZKAM W BESKIDACH".

Oto zwycięzcy:

W KATEGORII KLAS 1-3

WERONIKA GRELA Z KL.3B

LENA JANKOWSKA Z KL.3B

W KATEGORII KLAS 4-8

ANNA JARCO Z KL.8B

MAKSYMILIAN M. Z KL.8C

MATEUSZ GAWLAS  Z KL. 5a

NATALIA JAKUBAS Z KL.4B

MILENA PUDŁO Z KL.7B

WERONIKA POPEK Z KL.8b

3 MIEJSCE
AGATA KŁAPYTA Z KL. 8c

3 MIEJSCE
DOMINIKA CIERPUCHA Z KL. 7a

MAGDALENA JANO Z KL. 7B

KAROLINA KOSIBOR Z KL.7C

AMELIA ZOŃ Z KL.8C

ZUZANNA GRAM Z KL.8C

MARIA ADAMSKA Z KL.5B

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom, którzy wykonali prace pod kierunkiem Pani Sylwii Dubiel i Pani Urszuli Szafran.