Konkurs na najpiękniejszą KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Konkurs na najpiękniejszą KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ rozstrzygnięty.
Samorząd Uczniowski zaprosił do wzięcia udziału w konkursie plastycznym uczniów naszej szkoły. Wykonaliście piękne kartki świąteczne. Było bardzo trudno wyłonić zwycięzców.

Oto wyniki:

I  miejsce

Nikodem Kocoń z kl.4b

Natalia Jakubas i Zofia Moskal z kl.4b

Maksymilian i Remigiusz Pieniążek z kl.5b

Maja Kowalik-Nycz z kl.4b

Nadia Augustynek z kl.4b

Maciej M. z kl.6a

Anna Jarco z kl.8b

Sara Czubała z kl.8b

Gratuluję laureatom !

W imieniu Samorządu Uczniowskiego życzę Wszystkim :
Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pomyślności w Nowym Roku 2022
oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Sylwia Dubiel