Konkurs plastyczny

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym XI JESIEŃ TALENTÓW 2021 'Z INSPIRACJI KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO - LAS KOLORAMI CZARUJE NAS '.

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania twórczością Księdza Jana Twardowskiego, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości, promowanie młodych talentów, umożliwienie prezentacji własnej twórczości i konfrontacji z twórczością innych uczestników, a także rozbudzanie zainteresowań przyrodą.

Nasi uczniowie wykonali piękne prace posługując się różnymi technikami plastycznymi.

Anna Jarco z kl.8b zajęła I miejsce w Polsce!!!

Gratuluję laureatce sukcesu.

Sylwia Dubiel

Zwycięska praca:

Pozostałe prace wykonane przez uczniów naszej szkoły:

Natalia Jakubas

Alicja Podlipny