Konkurs Plastyczny - 160 lat Straży Pożarnej w Bielsku - Białej

W ramach obchodów 160 - lecia Straży Pożarnej w Bielsku - Białej zorganizowano konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych z powiatu bielskiego. Inicjatywa, której celem było propagowanie ochrony przeciwpożarowej oraz tradycji strażackiej spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.
Do Komendy Miejskiej PSP napłynęło aż 248 prac konkursowych. Organizatorzy konkursu podkreślają, że prace były różnorodne zarówno pod względem technik jak i tematyki.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tym konkursie.

Malwina Wyrwicz z kl.7a zdobyła wyróżnienie!

Gratuluję laureatce i życzę dalszych sukcesów artystycznych.

Wręczenie nagród odbędzie się 15 czerwca na placu Wojska Polskiego. Uroczystość będzie częścią obchodów DNIA STRAŻAKA co nadaje wydarzeniu dodatkowego znaczenia. Honorowymi patronami konkursu byli komendant miejskiej PSP oraz prezydent Bielska - Białej Jarosław Klimaszewski.

Sylwia Dubiel