Konkurs plastyczny - "Widok z okna - KAŻDY INNY,WSZYSCY TAK SAMO WAŻNI".

12-12-2023 11:20 Samorząd Szkoły

OGNISKO PRACY POZASZKOLNEJ w Bielsku - Białej pod honorowym patronatem Pana Prezydenta Piotra Kuci było organizatorem kolejnej edycji konkursu plastycznego 'Widok z okna - KAŻDY INNY,WSZYSCY TAK SAMO WAŻNI'.

Uczniowie naszej szkoły jak co roku wzięli udział w tym konkursie, którego celem było rozwijanie wyobraźni, pomysłowości, twórczej aktywności uczniów, popularyzacja wartości tolerancji
oraz rozbudzanie pasji i wzmacnianie poczucia własnej wartości.

Mamy laureatów!!!

W kategorii klas starszych - 1 miejsce zajęła Klaudia Rurka z kl.7a

3 miejsce zajęła Laura Matyja z kl.7a

W kategorii klas młodszych 3 miejsce zajęła Lila Machalica z kl.2a