Konkurs recytatorski w świetlicy

25-05-2022 12:44 Twórczość dziecięca

W świetlicy szkolnej odbyła się VII edycja konkursu recytatorskiego dla uczniów klas I-III. Chętni zaprezentowali się na scenie recytując znane wszystkim i lubiane wiersze J. Brzechwy. Jury miało bardzo trudne zadanie przy wyborze laureatów, ponieważ wszystkie dzieci wykazały się zdolnościami aktorskimi.

Oto zwycięzcy:

3 MIEJSCE - LENA SEKTA - KL.3A

WYRÓŻNIENIE:

KINGA ZIELEŹNIK - KL. 3B

Gratulujemy występów zwycięzcom i uczestnikom. ZAPRASZAMY DO KOLEJNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM.