Konkurs wiedzy o Bielsku-Białej

PAŹDZIERNIKOWY KONKURS WIEDZY O BIELSKU-BIAŁEJ

Towarzystwo Miłośników Bielska- Białej przy współudziale Wydziału Edukacji i Sportu w Bielsku- Białej ogłosiło, jak co roku kolejną edycję konkursu ,,Dziedzictwo Kulturowe Regionu – Konkurs Wiedzy
o Bielsku- Białej. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pierwszym etapie szkolnym, który wyłonił zwycięzców.

W dniu 4 października przez etap szkolny najlepiej przebrnęli w kolejności zajmowanych miejsc :

1. Marcel J. z klasy 7C
            2. Malwina W. z klasy 5A
            3. Mikołaj P. z klasy 3A

12 października Marcel i Malwina reprezentowali naszą szkołę w II etapie konkursu, który odbył się w Bielskiej Szkole Przemysłowej. Trzeba podkreślić, że nasi uczestnicy mieli tylko tydzień na doszlifowanie swojej wiedzy.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i poświęcili swój czas na przygotowania
bardzo dziękujemy, a laureatom serdecznie gratulujemy i czekamy na wyniki :)