Konkurs wiedzy o Bielsku-Białej

Jak co roku Towarzystwo Miłośników Bielska - Białej przy współudziale Wydziału Edukacji
i Sportu ogłosiło kolejną edycję konkursu ,,Dziedzictwo Kulturowe Regionu" – Konkurs Wiedzy
o Bielsku- Białej.
Nasi uczniowie ponownie postanowili zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi naszego miasta. Najlepsza trójka miała reprezentować naszą szkołę w etapie międzyszkolnym.

W dniu 12 października odbył się etap szkolny.

Najlepiej wypadli :

Malwina Wyrwicz z klasy 5a
Szymon Kupczak z klasy 8c
Marcel Jędrusyna z klasy 8c

Po etapie szkolnym mieliśmy niewiele czasu na przygotowanie się do etapu międzyszkolnego.
Nie wszyscy niestety mogli wziąć udział w kolejnej turze, dlatego nasza reprezentacja pojechała
do Szkoły Przemysłowej w identycznym składzie jak w ubiegłym roku.

Wszystkim, którzy postanowili wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu bardzo gorąco dziękujemy
a laureatom etapu szkolnego serdecznie gratulujemy.

Zespół Wychowawców Świetlicy