Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs Wiedzy o Bielsku- Białej

Corocznie bierzemy udział w konkursie regionalnym organizowanym przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Bielsko - Bialskiej ,,Dziedzictwo Kulturowe Regionu" – Konkurs Wiedzy o Bielsku- Białej.
Uczniowie naszej szkoły postanowili zmierzyć się z pytaniami z wielu dziedzin dotyczących naszego miasta. Najlepsza trójka etapu szkolnego awansowała do II etapu czyli międzyszkolnego.

W dniu 11 października odbył się etap szkolny.

Najlepiej wypadli :

       1. Malwina Wyrwicz z klasy 7a
       2. Klaudia Rurka z klasy 7
       3. Maja Napiórkowska klasa 8a

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom składamy podziękowania za trud przygotowania się do tego ciekawego konkursu.

Zespół Wychowawców Świetlicy