Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Kwiaty na Dzień Kobiet

07-03-2021 13:47 WolontariatAkcja rozprowadzania kwiatów na Dzień Kobiet

Dnia 7 marca 2021 r., z inicjatywy Pani katechetki, Beaty Lipowczan, uczniowie naszej szkoły w ramach akcji „Pola Nadziei” rozprowadzali w kościele NMP Królowej Świata w Cygańskim Lesie kwiaty z życzeniami na Dzień Kobiet. Zebrana kwota w wysokości 3122.90 zł  została przeznaczona na stacjonarne Hospicjum im. Św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
Wszystkim zaangażowanym w akcję bardzo dziękujemy.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu - Urszula Michalska, Ewa Sych