Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

List do pani Jesieni

W dniu 24 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu literacko-plastycznego List do pani Jesieni”. Zadaniem uczestników było napisanie listu z podziękowaniem za dary jesieni.
Klasy pierwsze wykonały list w formie obrazkowej.
Nagrody przyznawane były w trzech kategoriach: klasy pierwsze, klasy drugie oraz klasy trzecie.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział.

Mały Samorząd Uczniowski