Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Radość życia".

W dniu 18 stycznia w Akademii Żaków w Bielsku - Białej odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Radość życia".
Naszą szkołę w konkursie reprezentowała uczennica klasy 6b - Natalia Jakubas z wierszem
Agnieszki Osieckiej "Tylko brać". Natalia swoim pięknym występem wywalczyła wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.