Międzyszkolny konkurs plastyczny "Pozdrowienia z Bielska-Białej"

04-02-2019 22:57 Konkursy przedmiotowe

Uczennice z klas ósmych i trzeciej Gimnazjum wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Pozdrowienia z Bielska-Białej" organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka przy współpracy Miejskiego Zarządu Oświaty w ramach VII edycji projektu "Kobiety zwyczajne i niezwyczajne w historii XX wiecznej Polski - Piękne bielszczanki. Trzy nasze reprezentantki zostały laureatkami tego konkursu.

II miejsce zajęła Zuzanna Zachara z kl. VIII b.

Wyróżnienia otrzymały

Carla Kubas z kl. VIII a

Nikola Luszczak z kl. III Gimnazjum.

Gratulujemy dziewczynom i prezentujemy ich piękne prace.