Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Mikołaj na Kresach 2023

Podobnie jak w ubiegłych latach, Towarzystwo Patriotyczne „Kresy” organizuje akcję „Mikołaj na Kresach”.
W tym trudnym czasie, wsparcia potrzebują nasi rodacy przebywający za wschodnią granicą, szczególnie
w obwodzie lwowskim.

Ideą tegorocznej akcji jest przygotowanie mikołajkowej paczki (reklamówki) przez uczniów jednej klasy,
która powinna zawierać:
książkę- lekturę dla dzieci, zeszyt, plastelinę, kredki, mazaki, ołówki, długopisy, czekoladę, baton orzechowy, dżem, żelki, ciastka zbożowe.
Bardzo miłym akcentem będzie również wypisanie kartki z życzeniami świątecznymi od całej klasy.

Przyniesione artykuły prosimy składać u wychowawców klas do 17 listopada.

Liczymy na Państwa empatię, zaangażowanie i otwarte serca oraz mając w pamięci dotychczasową pomoc zachęcamy do udziału w akcji „Święty Mikołaj na Kresach 2023”.