Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Mikołajki w klasie 5a i 5b


Mikołajki to jeden z najwspanialszych dni. Uczniowie klasy 5a i 5b, aby uczcić ten wyjątkowy dzień, udali się na kręgle. Piątoklasiści mieli do dyspozycji 4 tory, dzięki czemu mogli zmierzyć się między sobą oraz poczuć ducha zdrowej rywalizacji. Pobyt w kręgielni dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że były to super Mikołajki zwłaszcza, że część uczniów była po raz pierwszy na kręglach i chętnie pójdą kolejny raz :)