Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Minicentrum Nauki Science Point Lab

W dniu 13 marca 2024 r. klasa 8a uczestniczyła w zajęciach organizowanych przez Uniwersytet w Bielsku-Białej. Uczniowie w ciemnych pomieszczeniach rozwiązywali zagadki związane ze światłem. Podczas zabawy uczestnicy poznali ciekawe zagadnienia fizyczne, współpracowali w zespołach
i wykazali się kreatywnym myśleniem.

Na fotorelacje zapraszamy do galerii..