Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej w pływaniu

21-06-2022 14:42 Sport

21.06.22 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej w pływaniu.
Miło nam poinformować, że naszym reprezentantom w składzie: Marcel Jędrusyna, Maciej Jano, Filip Błasiak oraz Krzysztof Urbański udało się zdobyć III miejsce w sztafecie 4 x 50 metrów stylem dowolnym!  Naszą szkołę oprócz medalowej 'czwórki' reprezentowali również: Sebastian Jakubas oraz Maciej Kowal.


Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów...