Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Mistrzostwa Polski - snowboard

15-03-2023 15:58 Samorząd Szkoły Sport


Dnia 11 marca na Gubałówce odbyły się Mistrzostwa Polski w snowboardzie.
Startowało 15 zawodników, natomiast tylko 6 wchodziło do finału.
Uczeń naszej szkoły Antoni Buchta z klasy 4b zdobył III miejsce w kategorii Big Air!!!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!