Myślenie jest w cenie!

18-06-2020 8:00 Konkursy przedmiotowe"Myślenie jest w  cenie" - wiedzą to uczniowie  klas szóstych, którzy po lekcjach dotyczących figur przestrzennych stworzyli własne "Galerie brył". Swoje dzieła sfotografowali. Pokazali, że matematyka może być przyjemna. Można się nią bawić, "spędzać" z nią wolne chwile, szczególnie teraz kiedy mamy zdalną naukę.

W lutym br. odbył się w naszej szkole XIII  SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY Myślenie zawsze jest w cenie”. Jak co roku wszyscy  uczniowie z klas IV-VIII  brali udział w tych matematycznych rozgrywkach.   Konkurs składał się z 2 części. Pierwsza z nich zawierała zadania zamknięte, druga natomiast zadania otwarte,  w których uczestnicy musieli wykazać się nie tylko wiedzą matematyczną, ale także logicznym myśleniem i poprawnym zapisem swojego rozumowania.


Laureaci konkursu w roku szkolnym 2019/20:

 

KLASA  4

miejsce I - Nikola S.       

 

KLASA  5

miejsce I - Milena P.

miejsce II - Joanna B.

                      Maria K.

KLASA  6

miejsce I - Filip Z.

miejsce II - Marta Z.

miejsce III - Tymon P.

 

KLASA  7

miejsce I - Natalia S.

miejsce II - Wanesa G.

miejsce III - Maja M.


KLASA 8

miejsce I - Wiktoria P.   

      miejsce II - Tomasz L.           

miejsce III - Marta P.   

        

Gratulujemy !!!