"Myślenie zawsze jest w cenie"

Już po raz XVII w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny "Myślenie zawsze jest
w cenie
". Jak co roku uczniowie zmierzyli się z zadaniami zamkniętymi, czyli musieli wskazać wśród czterech odpowiedzi jedną poprawną, gdzie nie zawsze ta odpowiedź była taka oczywista, przy kilku zadaniach musieli nie tylko posiadać wiedzę ale dobrze się nią  posłużyć.
Zadania otwarte wymagały przede wszystkim poprawnego zapisania rozumowania oraz zapisania wszystkich obliczeń. Wielu uczniów bardzo dobrze poradziło sobie z wyzwaniem i osiągnęło  sukces.

Oto zwycięzcy:

KLASA  4

I – Kacper Schram 4b

II – Filip Laszczak 4a

III – Aleksandra Rdest 4a

KLASA  5

I  - Lena Jankowska 5b

II – Mikołaj Pałyga  5a

III – Julia Mordarska 5b, Natan Zalewski 5b

KLASA  6

I  - Przemysław Skrzypczak  6a

II –  Alex Dembiński 6b

III – Wiktor Mrózek 6b

Wyróżnienie:  Zofia Buława 6a, Bartosz Bernacki 6b

KLASA  7

I -Hania Bucior 6b

II – Malwina Wyrwicz 6a

III – Klaudia Rurka 7a, Maria Szweda   7b

KLASA  8

I  -  Konstancja  8a

Wyróżnienie: Nikola Sekuła, Olha Yepifanova, Maciej M.

GRATULUJEMY  :)