Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11-11-2021 12:39 Samorząd Szkoły11 listopada odchodzimy 103 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Nasza szkoła bierze udział w obchodach święta.

10 listopada uczniowie klasy 8b z nauczycielami pełnili wartę honorową w miejscach pamięci:

- jedna grupa była pod Pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej na cmentarzu przy ul. Pszczelej na Błoniach

- część klasy udała się na ul. Gen. Maczka, gdzie znajduje się Tablica Pamiątkowa poświęcona druhowi Mieczysławowi Piekiełko

W tym czasie przedstawiciele władz Bielska - Białej oraz służb mundurowych naszego miasta składali wiązanki kwiatów pod pomnikami i tablicami pamiątkowymi.

11 listopada uczestniczyliśmy w uroczystościach miejskich. W kościele Maksymiliana Kolbego w Aleksandrowicach odprawiono mszę za ojczyznę, w której brali udział dyrekcja, nauczyciele i uczniowie z pocztem sztandarowym szkoły.

15 listopada w szkole zostanie zaprezentowany krótki program artystyczny przypominający ważne wydarzenia z dziejów naszej ojczyzny.