Ogólnopolski konkurs "Olimpiada Zdrowia PCK"

Sukces naszej uczennicy !

Milena Pudło, uczennica klasy 8b, wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „Olimpiada Zdrowia PCK”.

Po zwycięstwie w szkolnych eliminacjach, Milena reprezentowała naszą szkołę w zmaganiach rejonowych, w których zajęła I miejsce.
Wygrana zapewniła uczennicy, reprezentowanie naszego rejonu na poziomie szkół podstawowych,
w etapie okręgowym w Katowicach.
Jednym z zadań olimpiady, było przygotowanie akcji promującej zdrowie i zaangażowanie w nią
jak największej społeczności. Milena samodzielnie, pod okiem szkolnego koordynatora -
Pani Natalii Ścieszki, zaplanowała i przeprowadziła akcję propagującą zdrowe odżywianie
ze szczególnym zwróceniem uwagi na ilość spożywanego cukru wśród dzieci i młodzieży.
Milena umożliwiła uczniom naszej szkoły poznanie zdrowych zamienników cukru na specjalnie przygotowanym stoisku.

Finalnie nasza uczennica Milena Pudło zajęła III miejsce w okręgowym etapie Olimpiady Zdrowia.

Gratulujemy!!!