Ozdoba choinkowa

W grudniu odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny pt. " Ozdoba choinkowa" adresowany do uczniów klas 1 -3.

Na konkurs wpłynęły piękne ozdoby, a oto wyniki:

1 miejsce - Piotr Ćwiek kl. 1b, Adam Borecki kl. 1b,

2 miejsce - Sovija Ivanowa kl.1b, Zofia Grabińska kl. 1b,

3 miejsce - Maja Murzec kl.2a, Zofia Kubica kl.1b,

wyróżnienia - Milena Then kl.3b, Anastazja Ivanowa kl.1b,

Karolina Tomalak kl. 1b, Nadia Byrdy kl. 2b

Nagrody uczniowie otrzymali po powrocie do szkoły 5 stycznia, natomiast 17 grudnia opiekun tego konkursu Pani Urszula Szafran przekazała wszystkie prace do Urzędu Miasta na szlachetny cel pod hasłem OZDOBA CHOINKOWA DLA SENIORA.

Ozdoby te zostały przekazane samotnym seniorom w Bielsku - Białej.

W imieniu Urzędu Miasta serdecznie dziękujemy dzieciom za piękne świąteczne upominki.

Zapraszam do galerii: