''Pocztówka z Bielska - Białej ''Międzyszkolny konkurs plastyczny ''Pocztówka z Bielska - Białej'' organizowany przez Dom Kultury w Olszówce został rozstrzygnięty. W tym roku na konkurs wpłynęło 167 prac.


Chciałam bardzo podziękować uczestnikom konkursu. Wasze prace charakteryzowała duża różnorodność pod względem zastosowanych technik: rysunku, grafiki, kolażu, technik kombinowanych, fotografii, jak i interpretacji tematu. Wszystkie prace są przykładem indywidualnego spojrzenia autorów na nasze miasto. Jak co roku wystawę możemy oglądać przez miesiąc 
w przestrzeni miejskiej Cygańskiego Lasu, gdzie znajdują się banery z wydrukowanymi nagrodzonymi pracami.


Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu a w szczególności laureatom, życząc dalszych sukcesów artystycznych.


W kategorii klas 4 - 8

I miejsce zajęła Julia z  kl.7a

II miejsce zajęła Julia z  kl.7b

III miejsce zajął Maksymilian z  kl.7aOto nagrodzone prace:
Pozdrawiam Was serdecznie  Sylwia Dubiel - nauczyciel plastyki