Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pola Nadziei 2023

19 czerwca uczniowie naszej szkoły, którzy przez cały rok aktywnie udzielali się w akcje wolontariatu wraz z opiekunem Panią Karoliną Bożek wzięli udział, w podsumowaniu akcji
"Pola Nadziei 2022/2023"

Uroczyste nabożeństwo wraz z wręczeniem pucharów odbyło się w kościele NMP Królowej Polski.
Nasza szkoła otrzymała podziękowania w realizację ogólnopolskiego programu "Pola Nadziei 2022/2023", z którego dochód przeznaczony został na utrzymanie Stacjonarnego Hospicjum
im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.