Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pola Nadziei

  

11 października Szkolne Koło Wolontariatu wzięło udział w inauguracji kolejnej akcji
"Pola Nadziei" 2021/22.
Akcja ma na celu wsparcie Stacjonarnego Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej.
W ciągu minionego roku szkolnego, mimo nauki zdalnej udało się uczniom naszej szkoły
wraz z nauczycielami wesprzeć Hospicjum.
Zostaliśmy wyróżnieni i nagrodzeni okolicznościowym pucharem.
Zarząd Stacjonarnego Hospicjum zwrócił uwagę, że znaleźliśmy się wśród nielicznych placówek, którym udało się zasilić Hospicjum, za co dziękujemy wszystkim zaangażowanym
w akcję " Pola Nadziei".
Mamy nadzieję, że w tej edycji uczniowie i ich rodzice oraz społeczność naszej dzielnicy, do których Koło Wolontariatu zwraca się o wsparcie finansowe wykonując między innymi: kartki okolicznościowe, palmy wielkanocne, prezentując okolicznościowe akademie w kościele, otworzą swoje wielkie serca. 

                                                          DZIĘKUJEMY!