Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pola Nadziei

22-11-2022 9:34 Wolontariat


W niedzielę 20 listopada Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało kwestę na Pola Nadziei.
Zbiórkę prowadziliśmy podczas mszy św. w kościele NMP Królowej Świata w Cygańskim Lesie.
Uczniowie naszej szkoły zbierali datki, a także jako podziękowanie dla mieszkańców naszej parafii
za ofiary na hospicjum składane do puszek zaprezentowali krótki program artystyczny.
Były to wiersze i piosenki o ojczyźnie i wolności.