Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

„Prawa człowieka i demokracja”

24-10-2022 17:04 Samorząd Szkoły


W minionych tygodniach uczniowie klas ósmych naszej szkoły realizowali projekt:
„Prawa człowieka i demokracja”
.
W ramach projektu każda klasa ósma wykonała własny katalog praw człowieka. Pięknie zilustrowane katalogi składają się z kilku rozdziałów i prezentują różnorodne grupy praw człowieka: prawa osobiste, prawa obywatelskie, prawa ekonomiczne, prawa kulturowe, prawa socjalne czy prawa solidarnościowe.

Uczniowie wykonali też wiele prezentacji i plakatów ukazujących problemy dotyczące praw człowieka
i demokracji.

Projekt realizowano pod opieką nauczyciela wiedzy o społeczeństwie.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w prace dotyczące realizacji projektu.
Na wybrane efekty projektu zapraszamy do galerii..